Nowy rok, nowe plany

Chociaż minęło już kilka dni od Nowego Roku, czas wreszcie na podsumowanie i postanowienia. Tamten rok był przygodowy, dużo się działo, dużo było podróży – tych krótszych i tych dłuższych. To był mój pierwszy rok z CouchSurfingiem i pierwszy rok z autostopem. Ale, ale – plany na ten rok są jeszcze bardziej ambitne! W nowy rok weszłam bogatsza o kolejne bilety lotnicze. Tym razem na trasę nieco bardziej długodystansową.

10906145_826059670773649_5916217775294544749_n

Wraz z Mateuszem zaplanowaliśmy wielką, od dawna wymarzoną podróż do Azji. Lecimy co prawda dopiero w sierpniu, ale już żyję tylko tą perspektywą. W Azji spędzimy 6 tygodni. Podróż będzie przygodowa, bo lecimy do Chin (Xi’An) a wracamy z Indii (New Delhi). W związku z tym, na blogu została uruchomiona nowa kategoria: porady, gdzie w ciągu najbliższych miesięcy będę zamieszczać informacje o naszych przygotowaniach oraz inne, luźne informacje. A nóż komuś się przyda informacja o szczepieniach, wizach czy tanich lotach w Azji.

To nie wszystko oczywiście, w końcu w Europie mnóstwo jeszcze miejsc, w których nie byłam. Dlatego też na pewno wkrótce pojawią się relacje z krótszych wypadów po starym kontynencie.

Stay tuned! :)

« »